www.labradordog.sk    Posledná aktualizácia:   04.12.2018      
slovak english 
 

C.I.E. JWW MultiCh MultiJCh
 Dragonflame´s Spread Your Wings - "Finnie" 

Medzinárodný výstavný šampión - C.I.E.
Svetový víťaz mladých (2013)
Šampión SKJ
Maďarský výstavný šampión
Slovenský výstavný šampión
Maďarský šampión
Rumunský šampión
Slovenský šampión
Maďarský Grand šampión
Rumunský Grand šampión
Slovenský Grand šampión
Maďarský šampión krásy mladých
Poľský šampión krásy mladých
Rumunský šampión krásy mladých
Slovenský šampión krásy mladých
Víťaz Slovenska (SK, 2016)
Klubový víťaz mladých (SK, 2013)
Klubový víťaz (H, 2013,2015)
Majster Obedience 2013 (OBZ)
kvalifikácia na Crufts 2015




O: Dragonflame´s Great Red Sky  -  (www.dragon-dogs.net)
M: LP1 LP2 SE U(u)CH Hummelviksgårdens Eliska  -  (www.hummelviksgarden.com)

nar. 13.4.2012
import Fínsko

Zdravie:
HD A/A, ED 0/0
oči čisté (27.2.2013, 14.10.2014, 16.2.2016, 22.5.2017, 13.4.2018)
prcd-PRA - Optigen A - Normal/Clear (Optigen)
CEA/CH - Normal/Clear (Optigen)
DM - N/N - Clear (Laboklin)
MH - N/N - Clear (Laboklin)
DTR BUFF - Normal/Clear (Offa)
JADD - N/N - Probable Normal (Offa)
CP1 - N/A - Carrier (Offa)
CLPS - Normal/Clear (Offa)
DEN - Normal/Clear (Offa)
CDDY - N/CDDY (UCD VGL)
chovná suka

   Fotogaléria:  
     * 2 mesiace *      * 3 mesiace *      * 4 mesiace *      * Postoj *      * Ďalšie fotky *    

   Video-tréning:  
     * 9 týždňov *      * 10 týždňov *      * Prinášanie *      * Voda *      * 9 mesiacov *    

     * OB Z-Mošnov *      * OB Z-Turňa n/Bodvou *      * OB Z-Majstrovstvá SR *

     * Prinášanie kačky *          * Prinášanie dummy *

   Rodokmeň:


  

   Preteky Obedience:

DátumDruhMiestoUmiestnenie
Počet bodov
Rozhodcovia
06.09.2015 Liga Obedience 2015
 - celkové poradie
 Malý Lapáš (SK)   3.miesto / 551,25 b.
06.09.2015 Majstrovstvá SR
 Liga Obedience 2015
 OB2 - 6.kolo
 Malý Lapáš (SK) 4.miesto / 165,75 b.
 (4 psy)
 Ton Hoffmann (NL),
 Ingrid Tkáčová
 Steward: Ľudevít Krampe
27.06.2015 Liga Obedience 2015
 OB2 - 5.kolo
 Blatnica (SK) 3.miesto / 173,5 b.
 (3 psy)
 Ingrid Tkáčová
 Steward: Ľudevít Krampe
11.10.2014 Liga Obedience 2015
 OB2 - 1.kolo
 Hrabušice-Podlesok
 (SK)
 1.miesto / 212 b.
 (3 psy)
 Jozef Olearčin
 Steward: Věra Wohlrathová
06.09.2014 Liga Obedience 2014
 - celkové poradie
 Malý Lapáš (SK)   1.miesto / 622,75 b.
06.09.2014 Majstrovstvá SR
 Liga Obedience 2014
 OB1 - 5.kolo
 Malý Lapáš (SK) 9.miesto / 160,25 b.
 (10 psov)
 Piritta Pärssinen (FIN),
 Jozef Olearčin
 Steward: Ľudevít Krampe
02.08.2014 Tollarspecialen 2014
 1.-3.8.2014
 OB1
 Skummeslöv, Halland
 (S)
 4.miesto / 158,5 b.
 (19 psov)
 Ingvar Johansson (S)
28.06.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 4.kolo
 Blatnica (SK) 1.miesto / 242,75 b.
 (6 psy)
 Ingrid Tkáčová, Dana Tóthová
 Steward: Ľudevít Krampe
17.05.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 3.kolo
 Paňovce (SK) 2.miesto / 202,5 b.
 (4 psy)
 Jozef Olearčin
 Steward: Dana Tóthová
22.03.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 2.kolo
 Veľká Paka (SK) 1.miesto / 208,75 b.
 (6 psov)
 Pavel Tamáši, Ingrid Tkáčová
 Steward: Ľudevít Krampe
23.11.2013 Liga Obedience 2014
 OB1 - 1.kolo
 Hrabušice-Podlesok
 (SK)
 1.miesto / 219,75 b.
 (4 psy)
 Dana Tóthová, Jozef Olearčin
 Steward: Katarína Janovová
19.10.2013 Obedience
 OBZ
 Ostrava-Třebovice (CZ) 10.miesto / 207 b.
 (15 psov)
 Marie Vágenknechtová
 Steward: Zuzana Krejčiříková
07.09.2013 Liga Obedience 2013
 - celkové poradie
 Malý Lapáš (SK)   1.miesto / 722,5 b.
07.09.2013 Majstrovstvá SR
 Liga Obedience 2013
 OBZ - 4.kolo
 Malý Lapáš (SK) 1.miesto / 255 b.
 Majster Obedience
 2013, (12 psov)
 Dana Tóthová, Ingrid Tkáčová
 Steward: Ľudevít Krampe
29.06.2013 Liga Obedience 2013
 OBZ - 3.kolo
 Mošovce (SK) 1.miesto / 242,5 b.
 (12 psov)
 Pavel Tamáši
 Ingrid Tkáčová
 Steward: Veronika Uherčíková
 Steward: Ľudevít Krampe
02.06.2013 Majstrovstvá ČR
 mládeže a juniorov
 Obedience 2013
 OBZ
 Česká Třebová (CZ) OBZ+OB1
 3.miesto / 213,5 b.
 (8 psov)
 Markéta Píšová
 Steward: Anna Janečková
25.05.2013 Liga Obedience 2013
 OBZ - 2.kolo
 Turňa n/Bodvou (SK) 3.miesto / 225 b.
 (10 psov)
 Dana Tóthová
 Steward: Lucia Bollová
20.04.2013 Obedience
 OBZ
 Mošnov (CZ) 6.miesto / 231 b.
 (12 psov)
 Lucie Gabrielová
 Steward: Marta Fuglevičová

   Pracovné výsledky - skúšky:

DátumDruhMiestoOcenenie
(tabuľka)
Rozhodcovia
27.10.2018 Skúška doprovodného
 psa - BH/VT
 Košice (SK) dobre (52 b.)  Rozhodca:
 MVDr.Pavol Marton
11.10.2014 Liga Obedience 2015
 OB2 - 1.kolo
 Hrabušice-Podlesok
 (SK)
 dobre (212 b.)  Rozhodca:
 Jozef Olearčin
 Steward: Věra Wohlrathová
06.09.2013 Majstrovstvá SR
 Liga Obedience 2014
 OB1 - 5.kolo
 Malý Lapáš (SK) dobre (160,25 b.)  Rozhodcovia:
 Piritta Pärssinen (FIN),
 Jozef Olearčin
 Steward: Ludevít Krampe
02.08.2014 Tollarspecialen 2014
 1.-3.8.2014
 OB1
 Skummeslöv, Halland (S) II.cena (158,5 b.)  Rozhodca:
 Ingvar Johansson (S)
28.06.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 4.kolo
 Blatnica (SK) výborne
 (242,75 b.)
 Rozhodcovia:
 Ingrid Tkáčová, Dana Tóthová
 Steward: Ludevít Krampe
17.05.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 3.kolo
 Paňovce (SK) veľmi dobre
 (202,5 b.)
 Rozhodca:
 Jozef Olearčin
 Steward: Dana Tóthová
22.03.2014 Liga Obedience 2014
 OB1 - 2.kolo
 Veľká Paka (SK) veľmi dobre
 (208,75 b.)
 Rozhodcovia:
 Pavel Tamáší, Ingrid Tkáčová
 Steward: Ludevít Krampe
23.11.2013 Liga Obedience 2014
 OB1 - 1.kolo
 Hrabušice-Podlesok
 (SK)
 veľmi dobre
 (219,75 b.)
 Rozhodcovia:
 Dana Tóthová, Jozef Olearčin
 Steward: Katarína Janovová
19.10.2013 Obedience
 OBZ
 Ostrava-Třebovice (CZ) veľmi dobre
 (207 b.)
 Rozhodca:
 Marie Vágenknechtová
 Steward: Zuzana Krejčiříková
21.09.2013 Jesenné skúšky
 retrieverov
 Gyňov (SK) III.cena (104 b.)  Vedúci skúšok:Renáta Karolová
 Rozhodcovia:
 Jozef Naď, Marek Bokoč
07.09.2013 Majstrovstvá SR
 Liga Obedience 2013
 OBZ - 4.kolo
 Malý Lapáš (SK) výborne
 (255 b.)
 Rozhodcovia:
 Dana Tóthová, Ingrid Tkáčová
 Steward: Ludevít Krampe
29.06.2013 Liga Obedience 2013
 OBZ - 3.kolo
 Mošovce (SK) výborne
 (242,5 b.)
 Rozhodcovia:
 Pavel Tamáší, Ingrid Tkáčová
 Steward: Veronika Uherčíková
02.06.2013 Majstrovstvá ČR
 mládeže a juniorov
 Obedience 2013
 OBZ
 Česká Třebová (CZ) veľmi dobre
 (213,5 b.)
 Rozhodca: Markéta Píšová
 Steward: Anna Janečková
25.05.2013 Liga Obedience 2013
 OBZ - 2.kolo
 Turňa n/Bodvou (SK) výborne (225 b.)  Rozhodca: Dana Tóthová
 Steward: Lucia Bollová
20.04.2013 Obedience
 OBZ
 Mošnov (CZ) výborne (231 b.)  Rozhodca: Lucie Gabrielová
 Steward: Marta Fuglevičová

   Výstavné výsledky:
  29xCAC, 2xres,CAC, 4xCAJC, 4xHPJ, 3xZwMl, 3xNJwR, Best Junior, 1xKVM, 3xBest female, 2xKV,
  1xHP, 1xBOB PUPPY, Víťaz Slovenska 2016, 7xres.CACIB, 13xCACIB, 23xBOB, BOG III, BIS IV,
  Junior World Winner 2013, kvalifikácia na Crufts 2015


DátumVýstavaTriedaOcenenieRozhodcovia
01.07.2017 CACIB Veľká Ida, SK šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Víg Orsolya, H
04.12.2016 CACIB Slovakia Cup
 Nitra, SK
 šampiónov výborný 2, res.CAC,
 res.CACIB
 Lenka Frnčová, CZ
03.12.2016 CACIB Winner Show
 Nitra, SK
 šampiónov výborný 3 Linda Voláriková, SK
02.12.2016 ŠVR Pezinok, SK šampiónov výborný 2, res.CAC MVDr.Gabriela Ridarčíková,
 SK
03.07.2016 CACIB Veľká Ida, SK šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Jaroslav Matyáš, SK
02.07.2016 CAC Veľká Ida, SK šampiónov výborný 1, CAC, BOB Viera Vítková, SK
15.05.2016 CACIB Szilvásvárad, H pracovná výborný 1, CAC, res.CACIB Desmond Manton, IRL
08.05.2016 CACIB Lučenec, SK šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Tibor Havelka, SK
07.05.2016 CAC Lučenec, SK šampiónov výborný 1, CAC,
 Víťaz Slovenska 2016, BOB
 Weron Grzegorz, PL
23.04.2016 KVR Kamenný mlyn, SK šampiónov výborný 1, CAC Emma Archibald, IRL
03.04.2016 Nitra Winner Show
 CACIB Nitra, SK
 šampiónov výborný 1, CAC, res.CACIB Opris Roxana Liliana, RO
02.04.2016 Nitrawa Cup
 CACIB Nitra, SK
 šampiónov výborný 1, CAC, res.CACIB Igor Vyguzov, RU
17.01.2016 Winter Show
 CACIB Nitra, SK
 šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Miroslav Stanovský, SK
16.01.2016 New Year Show
 CACIB Nitra, SK
 šampiónov výborný 1, CAC, res.CACIB Zdenka Jílková, CZ
09.10.2015 GRK Club Show
 Fehérvárcsurgó, H
 šampiónov výborný 1, CAC,
 Klubový víťaz, BOB, BIS IV
 Saskia Rathenau, NL
14.09.2014 CACIB Lučenec, SK šampiónov výborný 1, CAC, res.CACIB Lenka Frnčová, CZ
13.09.2014 CAC Lučenec, SK šampiónov výborný 1, CAC Jana Janeková, SK
23.08.2014 Night CACIB Debrecen, H šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Siniša Pavlović, RS
03.08.2014 Tollarspecialen 2014
 Skummeslöv, Halland, S
 pracovná HP-Honour prize
 (excellent quality)
 Nils Molin, S
20.07.2014 CACIB Debrecen, H šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Pedro Sanches Delerue, P
19.07.2014 CACIB Debrecen, H šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Lokodi Zsolt, RO
06.07.2014 CACIB Veľká Ida, SK šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB Magdaléna Świętoń, PL
27.04.2014 CACIB Satu Mare, RO šampiónov výborný 1, CAC, Najkrajšia
 suka, CACIB, BOB
 Francesco Cochetti, I
26.04.2014 CACIB Satu Mare, RO šampiónov výborný 1, CAC, Najkrajšia
 suka, CACIB, BOB
 Dr.Otto Schimpf, A
26.04.2014 CAC Satu Mare, RO šampiónov výborný 1, CAC, Najkrajšia
 suka, BOB
 Shamil Abrakimov, RU
20.04.2014 CACIB Szilvásvárad, H šampiónov výborný 1, CAC, CACIB, BOB,
 kvalifikácia na Crufts 2015
 Kardos Vilmos, H
18.01.2014 CACIB Trenčín, SK pracovná výborný 1, CAC, res.CACIB Tibor Havelka, SK
30.11.2013 DUOCACIB Nitra, SK pracovná výborný 1, CAC Nenad Davidovic, RS
29.11.2013 ŠVR Nitra, SK pracovná výborný 1, CAC Natasa Davidovic, RS
26.10.2013 CAC Salgótarján, H šampiónov výborný 1, CAC, BOB Kardos Vilmos, H
18.10.2013 GRK Club Show
 Fehérvárcsurgó, H
 šampiónov výborný 1, CAC,
 Klubový víťaz, BOB
 Dr.Szilágyi Judit, H
28.09.2013 XXI MWPR Wroclaw, PL mladých výborný 1, Víťaz mladých,
 Najkrajší Junior v rase
 Vladimír Piskay, SK
18.08.2013 KWPR Nowy Sącz, PL mladých výborný 1, Víťaz mladých,
 Najkrajší Junior v rase
 Bożena Banasiewicz, PL
28.07.2013 CACIB Debrecen, H stredná V1, CAC, CACIB, BOB Linda Voláriková, SK
27.07.2013 CACIB Debrecen, H stredná V1, CAC, CACIB, BOB Dorothea Carrol, IRL
19.05.2013 WDS Budapešť, H mladých výborný 1, HPJ, JWW Ronals H.Menaker, US
15.05.2013 CACIB Budapešť, H mladých výborný 2 Marja Talvitie, SF
11.05.2013 CACIB Košice, SK mladých výborný 1, CAJC, BOB Vladimír Piskay, SK
28.04.2013 CACIB Miskolc, H mladých výborný 1, HPJ, BOB Erdös László, H
27.04.2013 CAC Miskolc, H mladých výborný 1, HPJ, BOB, BOG III Natasa Davidovic, RS
27.04.2013 CACIB Miskolc, H mladých výborný 1, HPJ, BOB Kardos Vilmos, H
14.04.2013 CACIB-OPEN Satu Mare, RO mladých výborný 1, CAJC, Best Junior Kardos Vilmos, H
13.04.2013 CACIB Satu Mare, RO mladých výborný 1 Daniela Radu, RO
09.03.2013 XLI KWPR Jaroslaw, PL mladých výborný 1, Víťaz mladých,
 Najkrajší Junior v rase
 Jadwiga Konkiel, PL
24.02.2013 DUOCACIB Nitra, SK mladých výborný 1, CAJC Opris Roxana Liliana, RO
22.02.2013 KVR Nitra, SK mladých výborný 1, CAJC, KVM Angela Hancock, IRL
30.11.2012 ŠVR Nitra, SK dorast veľmi nádejný 1, BOB Puppy Petr Studeník, CZ
26.08.2012 CACIB Debrecen, H baby veľmi nádejný 1 Henric Fryckstrand, S
25.08.2012 CACIB Debrecen, H baby veľmi nádejný 1 Kardos Vilmos, H